LAJMI I FUNDIT:

Messi e Suarez bëhen me Audi të njëjtë, Neymar merr “raketë” (Foto/Video)

Messi e Suarez bëhen me Audi të njëjtë, Neymar merr “raketë” (Foto/Video)

Sponsori klubit të Barcelonës, kompania Audi, u dhuroi futbollistëve të klubit automobila të rinj për përdorim gjatë stinorit.

Shumica e lojtarëve të Barcelonës, duke përfshirë edhe Lionel Messin, Luis Suarez dhe Ivan Rakiticin kanë përzgjedhur të njëjtin model të Audis, përkatësisht Q7 3.0 TDI Sport, vlera e të cilës sillet rreth 66 mijë euro.

Ronaldo pozon para veturës së re që e bleu pas fitores ndaj Betisit (Foto)
Lexo po ashtu Ronaldo pozon para veturës së re që e bleu pas fitores ndaj Betisit (Foto)

Vetëm Neymar zgjodhi Audi RS7 Sportback, i cili ka 600 kuaj/fuqi. Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique do të vozitet me Audi RS QR 2.5 TFSI. /Telegrafi/

mesa
AUDI Q7 3.0 SPORT: Lionel Messi, Aleix Vidal, Luis Suarez, Gerard Pique, Ivan Rakitic, Jordi Alba, Jordi Matip, Jasper Cillessen, Samuel Umtiti, Rafinha, Sergi Roberto, Sergio Busquets, Andre Gomes, Arda Turan dhe Andres Iniesta.

masi
Audi A7 Sportback: Javier Mascherano, Jeremy Mathieu dhe Marc-Andre ter Stegen

enrique
AUDI RS QR 2.5 TFSI: Luis Enrique, Paco Alcacer dhe Lucas Digne

nejas
Audi RS7 Sportback: Neymar