LAJMI I FUNDIT:

Meryl Streep dhe Don Gummer janë ndarë që gjashtë vjet

Meryl Streep dhe Don Gummer janë ndarë që gjashtë vjet
Foto: Getty Images

Meryl Streep dhe bashkëshorti i saj prej 45 vitesh, Don Gummer, po jetojnë të ndarë.

Ikona fituese e “Oscar”, 74 vjeçe, dhe skulptori i nderuar, 76 vjeç, janë ndarë për më shumë se gjashtë vjet.

Në një deklaratë ekskluzive, një zëdhënës i yllit të dashur tha: “Don Gummer dhe Meryl Streep janë ndarë për më shumë se 6 vjet dhe ndërsa do të kujdesen gjithmonë për njëri-tjetrin, ata kanë zgjedhur jetë të ndara”.

Foto: Wire Image

Megjithatë, ata u panë së bashku për herë të fundit në Oscar 2018.

Të gjitha lajmet nga Meryl Streep
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Meryl Streep

Çifti kanë katër fëmijë: kantautorin Henry Wolfe, 43 vjeç, dhe aktoret Mamie Gummer, 40 vjeçe, Grace Gummer, 37 vjeçe dhe Louisa Jacobson, 30 vjeçe, të cilët i rritën në kompleksin e tyre në Connecticut në qytetin e qetë dhe historik të Salisbury.

Foto: Wire Image

Ata kanë edhe pesë nipër e mbesa.

Djali i tyre, Henry, ka dy fëmijë me gruan e tij, Tamryn Storm Haëker. Mamie ka dy fëmijë me bashkëshortin Mehar Sethin.

Ndërkohë, Grace së fundmi solli në jetë fëmijën e parë me bashkëshortin e saj, producentin e diskografisë Mark Ronson.

Foto: Getty Images

Sa i përket Louisas , ajo njihet më së shumti për rolin e saj kryesor në shfaqjen e HBO, “The Gilded Age”.

Streep dhe Gummer u prezantuan për herë të parë nga vëllai i saj, Harry, në 1978.

Foto: Getty Images

Dyshja u martuan në të njëjtin vit dhe që atëherë e kanë mbajtur lidhjen e tyre larg syrit të publikut. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Gazi eliminohet nga Big Brother VIP Albania 3

Gazi eliminohet nga Big Brother VIP Albania 3

Magazina
“Investimi që ke bërë tek unë, po më mbron nga rreziqet e botës” - Grida Duma emocionohet nga letra e të birit në studio

“Investimi që ke bërë tek unë, po më mbron nga rreziqet e botës” - Grida Duma emocionohet nga letra e të birit në studio

Magazina
Djali i Kim Kardashian eci në fushë me Lionel Messin por kjo pritet me kritika -

Djali i Kim Kardashian eci në fushë me Lionel Messin por kjo pritet me kritika - "kështu kur lind nga një familje miliarderësh"

Magazina
Tha se ka flirtuar me të, del fotoja e Silvit me Sara Gjordenin

Tha se ka flirtuar me të, del fotoja e Silvit me Sara Gjordenin

Magazina
Banorja e re e bën të qartë, thotë se nuk do që të hyjë mes çiftit Meriton - Ilnisa

Banorja e re e bën të qartë, thotë se nuk do që të hyjë mes çiftit Meriton - Ilnisa

Magazina
Akuzohet për probleme me drejtësinë: Reagimi epik i Luiz Ejllit

Akuzohet për probleme me drejtësinë: Reagimi epik i Luiz Ejllit

Magazina
Kalo në kategori