Ish-Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara, Melania Trump, dhuroi një “buzëqeshje” gjatë paraqitjes së parë publike me Donald Trumpin që nga prilli – por kamerat e televizioneve kapën momentin kur ajo mezi qëndronte “pranë bashkëshortit”.

Ky moment u kap nga kamerat gjatë një ndeshje futbolli, derisa turma brohorisnin për ekipin e tyre të preferuar, transmeton Telegrafi.

Trump dhe Melania dhuruan “buzëqeshje” para kamerave, megjithatë duke menduar se ato larguan objektivët nga fytyra e tyre – ata shfaqën “fytyrën e vërtetë”.

E mjaftoi ky veprim i Melania që të fillojë debati nëse martesa e tyre ka pësuar ndonjë krizë, apo thjesht nuk ishte në disponim ish-Zonja e Parë. /Telegrafi/

Reklama