Meghan Trainor do të bëhet nënë për herë të parë.

Reklama

Këngëtarja 26 vjeçare zbuloi të mërkurën se ajo dhe burri i saj, Daryl Sabara, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku.

“Zemra do më dalë nga vendi”, tha ajo në shoun Today. “Unë jam shtatzënë”.

“Ne jemi aq të ngazëllyer sa nuk kemi mundur as të flemë”, tha Trainor. “Ne kemi pritur për kaq shumë kohë. Unë po mendoja se kujt t’i themi më parë dhe i kam thënë Hodas që kur isha 19 vjeçe, duke shkuar në shfaqjen Today. Unë do të kem më së shumti foshnje në botë”.

Reklama

Ajo shtoi, “Sa herë që të shoh, jam si, do të ndodhë – dhe më në fund ndodhi”, vazhdoi Trainor.

Reklama
Të gjitha lajmet nga Meghan Trainor Të gjitha lajmet nga Meghan Trainor

Këngëtarja theksoi shpresat e saj për të pasur shumë fëmijë dhe ndihet me fat që deri më tani shtatzënia e saj ka qenë ‘shumë e lehtë’.

“Ndihem sikur po mësoj gjëra të reja çdo ditë”, deklaroi këngëtarja amerikane. “Unë e kuptova se sa mahnitëse janë gratë. Ne jemi të gjithë si, gratë janë heroina. Kjo është e çmenduri”.

Meghan Trainor dhe bashkëshorti i saj (Foto: Page Six)

Artistja e “All About That Bass” njëherësh ndau lajmin në një postim të ndarë në Instagram.

Reklama

“Ju tashmë e dini që këtë e kam dëshiruar moti. Dhe jam e lumtur që do të takoj. Unë jam shtatzënë”, ka qenë mbishkrimi i postimit. /Telegrafi/

Reklama