LAJMI I FUNDIT:

Mbyllen 45 minutat e para në kryeqytet baras mes Kosovës U21 dhe Gjermanisë U21

Mbyllen 45 minutat e para në kryeqytet baras mes Kosovës U21 dhe Gjermanisë U21

Kanë përfunduar 45 minutat e para në sfidën Kosovë U21- Gjermani U21.

Në 45 minutat e para gola nuk pati dhe u mbyll me rezultatin baras 0-0 dhe pa shumë raste shënimi.

Gjithsesi ka qenë një dominim i lehtë nga gjermanët si në posedim të topit ashtu edhe me disa gjysmë raste të krijuara për gol.


Rasti më i mirë në ndeshje iu tregua mysafirëve, kur Martel nga afërsia gjuajti mbi portë.

https://x.com/DFB_Junioren/status/1701654681146032371?s=20

Krejt në fund të pjesës së parë edhe Andi Hoti rrezikoi për Kosovën, por gjuajta e tij me kokë shkoi jashtë portës.

45 minutat e para u mbyllen baras 0-0 me djelmoshat kosovarë që po luajnë një ndeshje me mjaftë kujdes. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Google AI i jep fund debatit se kush është më i miri - Ronaldo apo Messi?

Google AI i jep fund debatit se kush është më i miri - Ronaldo apo Messi?

Ndërkombëtare
Tifozët e Anglisë shpallin fajtor një lojtar për humbjen e finales nga Spanja

Tifozët e Anglisë shpallin fajtor një lojtar për humbjen e finales nga Spanja

Përfaqësueset
Renditja pëson ndryshime të mëdha, këta janë favoritët për ta fituar Topin e Artë

Renditja pëson ndryshime të mëdha, këta janë favoritët për ta fituar Topin e Artë

Ndërkombëtare

"Yamal duhet të ndalohet të luajë" - ylli i Spanjës zë në befasi të gjithë me deklaratën për Laminen

Përfaqësueset
Bellingham e humbi kontrollin me veprimin që bëri Southgate

Bellingham e humbi kontrollin me veprimin që bëri Southgate

Përfaqësueset
Spanja fitoi një shumë të madhe duke fituar titullin, kjo është shuma që shkon për lojtarët dhe stafin

Spanja fitoi një shumë të madhe duke fituar titullin, kjo është shuma që shkon për lojtarët dhe stafin

Përfaqësueset
Kalo në kategori