LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Kosovës U21

222 Artikuj

Kosova U21 ngjitet në renditjen e UEFA-së

Kosova U21 ngjitet në renditjen e UEFA-së

Përfaqësuesja e Kosovës
Taktika e joshjes, Alban Bushi  tregon se si ia mori Kosovës talentin Medon Berisha

Taktika e joshjes, Alban Bushi  tregon se si ia mori Kosovës talentin Medon Berisha

Kombëtarja e Shqipërisë
Tovërlani publikon listën e Kosovës U21 për ndeshjen kualifikuese kundër Gjermanisë

Tovërlani publikon listën e Kosovës U21 për ndeshjen kualifikuese kundër Gjermanisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Zyrtare: Dion Krasniqi nënshkruan me nënkampionin suedez IF Elfsborg

Zyrtare: Dion Krasniqi nënshkruan me nënkampionin suedez IF Elfsborg

Ligat tjera
Tovërlani i kënaqur me fitoren ndaj Izraelit, përgëzon ekipin për angazhimin

Tovërlani i kënaqur me fitoren ndaj Izraelit, përgëzon ekipin për angazhimin

Përfaqësuesja e Kosovës
Kush është Bleron Krasniqi që shkëlqeu me dy gola te Kosova U21?

Kush është Bleron Krasniqi që shkëlqeu me dy gola te Kosova U21?

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova U21 arrin fitoren të rëndësishme ndaj Izraelit në kualifikimet për ‘Euro 2025’

Kosova U21 arrin fitoren të rëndësishme ndaj Izraelit në kualifikimet për ‘Euro 2025’

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova U21 pret Izraelin në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’, kërkohet fitorja e dytë

Kosova U21 pret Izraelin në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’, kërkohet fitorja e dytë

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova U21 synon fitoren ndaj Izraelit

Kosova U21 synon fitoren ndaj Izraelit

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova U21 ndahet baras me Bullgarinë

Kosova U21 ndahet baras me Bullgarinë

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova U21 përballet sot në udhëtim me Bullgarinë

Kosova U21 përballet sot në udhëtim me Bullgarinë

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova U21 fillon përgatitjet për duelin me Bullgarinë, Tovërlani beson tek Dardanët e rinj

Kosova U21 fillon përgatitjet për duelin me Bullgarinë, Tovërlani beson tek Dardanët e rinj

Përfaqësuesja e Kosovës
Tovërlani publikon listën e Kosovës U21 për ndeshjen me Bullgarinë

Tovërlani publikon listën e Kosovës U21 për ndeshjen me Bullgarinë

Përfaqësuesja e Kosovës
KE i FFK-së mbajti mbledhjen e radhës, diskutohet për rezultatet e Përfaqësueses së Kosovës

KE i FFK-së mbajti mbledhjen e radhës, diskutohet për rezultatet e Përfaqësueses së Kosovës

Superliga
Kosova U21 nuk ia del të shkaktojë befasi, mposhtet në fund nga Gjermania U21

Kosova U21 nuk ia del të shkaktojë befasi, mposhtet në fund nga Gjermania U21

Përfaqësuesja e Kosovës
Mbyllen 45 minutat e para në kryeqytet baras mes Kosovës U21 dhe Gjermanisë U21

Mbyllen 45 minutat e para në kryeqytet baras mes Kosovës U21 dhe Gjermanisë U21

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosovë U21 – Gjermani U21, formacionet zyrtare

Kosovë U21 – Gjermani U21, formacionet zyrtare

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova U21 e pret sot Gjermaninë në Prishtinë

Kosova U21 e pret sot Gjermaninë në Prishtinë

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova U21 zhvillon stërvitjen e fundit para përballjes me Gjermaninë U21

Kosova U21 zhvillon stërvitjen e fundit para përballjes me Gjermaninë U21

Përfaqësuesja e Kosovës
Po vazhdon shitja e biletave për ndeshjen Kosovë U21 – Gjermani U21

Po vazhdon shitja e biletave për ndeshjen Kosovë U21 – Gjermani U21

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova U21 pëson humbje të thellë nga Polonia U21, gjithçka u vendos në pjesën e parë

Kosova U21 pëson humbje të thellë nga Polonia U21, gjithçka u vendos në pjesën e parë

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova U21 zhvilluan stërvitjen e fundit para përballjes me Poloninë

Kosova U21 zhvilluan stërvitjen e fundit para përballjes me Poloninë

Përfaqësuesja e Kosovës
Dardanët U21 nisin përgatitjet për ndeshjet kundër Polonisë dhe Gjermanisë

Dardanët U21 nisin përgatitjet për ndeshjet kundër Polonisë dhe Gjermanisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Tovërlani bën publike listën e Kosovës U21 për ndeshjet kundër Polonisë dhe Gjermanisë

Tovërlani bën publike listën e Kosovës U21 për ndeshjet kundër Polonisë dhe Gjermanisë

Përfaqësuesja e Kosovës


mob5