Sulmuesi gjerman, Mario Gomez, është martuar me modelen 37 vjeçare Carina Wanzung.

Mario Gomez i ka dhënë fund beqarisë.

Reklama

Sulmuesi i shumë skuadrave të njohura evropiane është martuar sot me modelen Carina Wanzung.

Gomez dhe Wanzung ishin në lidhje qe tre vite e gjysmë.

gomez 1

epa05436717 German international soccer player Mario Gomez (R) and his wife Carina (L) leave the registry office Schwabing after their civil marriage in Munich, Germany, 22 July 2016. EPA/SVEN HOPPE

epa05436717 German international soccer player Mario Gomez (R) and his wife Carina (L) leave the registry office Schwabing after their civil marriage in Munich, Germany, 22 July 2016. EPA/SVEN HOPPE

German soccer player Mario Gomez and his wife Carina arrive for their civil marriage at the registry office Schwabing in Munich, Germany, Friday, 22 July, 2016. (Sven Hoppe/dpa via AP)

German soccer player Mario Gomez and his wife Carina arrive for their civil marriage at the registry office Schwabing in Munich, Germany, Friday, 22 July, 2016. (Sven Hoppe/dpa via AP)