0Shares

Është martuar djali i madh i Adem Grabovcit, Ngadhnjimi.

Djali i politikanit të njohur nga Kosova është martuar në Hotel Emerald dhe që kjo dasmë të bëhej më e bukur për atmosferën është përkujdesur Ramadan Krasniqi – Dani.

Këngëtari në një urim në Facebook ka uruar zyrtarin e PDK-së për martesën e djalit.

“Urime martesën e djalit Adem Grabovci. Ngadhnjimi të trashëgohet me Edonen”, ka shkruar Dani. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)