LAJMI I FUNDIT:

Martohet aktori i njohur shqiptar, Edon Bërveniku

Martohet aktori i njohur shqiptar, Edon Bërveniku

Ditën e sotme (e shtunë) është martuar aktori i njohur shqiptar, Edon Bërveniku.

Reklama

Ai dhe partnerja e tij, Vjosa Elshani, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë në një ceremoni me familjen dhe miqtë.

Çifti kanë shkëlqyer me paraqitjen të veshur elegant për ditën më të rëndësishme në jetën e tyre.

Foto: Screenshot/Instagram

Ata kanë zbuluar pak nga ceremonia dhe dasma tradicionale përmes rrjeteve sociale.

Të gjitha lajmet nga Edon Bërveniku
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Edon Bërveniku

Edoni përndryshe prej vitesh është pjesë e showbizit, si një nga emrat më të dashur në aktrim.

Foto: Screenshot/Instagram

I njëjti ka qenë pjesë e disa serialeve e projekteve filmike që janë pëlqyer në masë të madhe nga publiku.

Këtu përfshihen: “Fara e flliqt”, “SHPK NAZI”, “O sa mirë” etj. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Mediat gjermane akuzojnë Loredanën për formën skandaloze të Karim Adeyemi

Mediat gjermane akuzojnë Loredanën për formën skandaloze të Karim Adeyemi

Magazina
Kiara Tito mahnit me fotot e reja në Instagram

Kiara Tito mahnit me fotot e reja në Instagram

Magazina
Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Magazina
Publikohet trailer-i i “Argylle”: Dua Lipa mahnit me një fustan të shkurtër ari teksa shfaqet joshëse përkrah Henry Cavill

Publikohet trailer-i i “Argylle”: Dua Lipa mahnit me një fustan të shkurtër ari teksa shfaqet joshëse përkrah Henry Cavill

Magazina
Dafina Zeqiri merr vëmendje me një nga videot e fundit duke vënë në pah fizikun atraktiv

Dafina Zeqiri merr vëmendje me një nga videot e fundit duke vënë në pah fizikun atraktiv

Magazina
Publikon fotografi duke marrë trajtim pas problemeve shëndetësore, Wanda Nara: Frika e pritjes së një rezultati

Publikon fotografi duke marrë trajtim pas problemeve shëndetësore, Wanda Nara: Frika e pritjes së një rezultati

Magazina
Kalo në kategori