LAJMI I FUNDIT:

Marrin shpërblimet fituesit e lojës ‘Eksperti’ për Katar 2022 e organizuar në bashkëpunim me Birra Peja dhe Go+

Marrin shpërblimet fituesit e lojës ‘Eksperti’ për Katar 2022 e organizuar në bashkëpunim me Birra Peja dhe Go+

Ashtu si çdo herë, kur ka një ngjarje të madhe sportive, ka vetëm një adresë për lexuesit shqiptarë dhe ajo është Telegrafi.com.

Reklama

Kjo pasi përveç anës informative, ne çdo herë jemi inovativ dhe mundohemi që lexuesin tonë krahas servimit të informatave, t’i japim emocione gare që në fund shpërblehen me dhurata.

Për Kampionatin Botëror ne krijuam rubrikë të veçantë “Katar 2022”, ku krahas raporteve të ndeshjeve, analizave, prapaskenave dhe çdo gjë tjetër, ne vazhduam me lojën parashikuese “Eksperti”.

Mbi gjashtë mijë “Ekspertët” morën pjesë në këtë garë, duke e kaluar suksesin e “Euro 2020”, tregues edhe një herë që besimi i lexueseve shqiptarë është i madh te Telegrafi.


Në garë ishin tri çmime të mëdha të mundësuara nga Birra Peja dhe GO+: iPhone 14 Pro, Trotinet Elektrik dhe Smart TV.

Fituesi i iPhone 14 Pro është Lirim Ismajli me 132 pikë.

Enes Krasniqi në anën tjetër ka fituar një TV Smart si vendi i dytë.

Vendi i tretë ka shkuar për Benjamin Krasniqi i cili ka marr si shpërblim një trotinet elektrik.


Nuk duhet harruar, që përveç këtyre dhuratave, ne kemi ndarë edhe shpërblime ditore: Birra Peja/Go+, Çantë, bluzë dhe kapuç, Bileta Vitaland.

Për çdo informatë shtesë mos hezitoni të na kontaktoni. Telegrafi, shoku yt i ngushtë.

Në trend Sport

Më shumë
Kështu do të duket Real Madridi pa treshen Benzema, Modric dhe Kroos: Ancelotti do të bëjë tri transferime spektakolare

Kështu do të duket Real Madridi pa treshen Benzema, Modric dhe Kroos: Ancelotti do të bëjë tri transferime spektakolare

La Liga
Harry Kane ka refuzuar Bayern Munichin, por dy gjigantë evropianë mbeten në garë

Harry Kane ka refuzuar Bayern Munichin, por dy gjigantë evropianë mbeten në garë

Premier League
Ëndrra e Jurgen Klopp: Ky pritet të jetë formacioni startues i Liverpoolit me katër nënshkrime të reja

Ëndrra e Jurgen Klopp: Ky pritet të jetë formacioni startues i Liverpoolit me katër nënshkrime të reja

Premier League
“Galtier u shpreh jo shumë saktë” - PSG korrigjon trajnerin në lidhje me deklaratën për Leo Messin

“Galtier u shpreh jo shumë saktë” - PSG korrigjon trajnerin në lidhje me deklaratën për Leo Messin

Ligat tjera
Drita ndryshon tërësisht për sezonin e ri: Largime të shumta, oferta nga Evropa për yjet e skuadrës dhe afrimet e mundshme në verë

Drita ndryshon tërësisht për sezonin e ri: Largime të shumta, oferta nga Evropa për yjet e skuadrës dhe afrimet e mundshme në verë

Lavdim Pireva
Barcelona do të përjashtohet nga Liga e Kampionëve për një vit?

Barcelona do të përjashtohet nga Liga e Kampionëve për një vit?

Liga e Kampionëve
Kalo në kategori