Mark Wahlberg është duke festuar për një arritje të madhe.

Aktori i “Joe Bell”, 50 vjeçar, bëri një postim në Instagram me bashkëshorten e tij, Rhea Durham, për të shënuar 12 vjetorin e martesës.

“Gëzuar përvjetorin”, ka shkruar ai me një varg ‘emoji’ me zemër të kuqe të ndjekur nga një simbol i duarve të lutjes.

Mark Wahlberg dhe Rhea Durham (Foto: Getty Images)

Për fotografinë, ish-frontmeni i “Funky Bunch” kishte veshur një këmishë blu të errët me një xhinse të tilla e atlete të bardha. Ai e kompletoi pamjen me një palë syze dielli dhe një orë të madhe argjendi.

Të gjitha lajmet nga Mark Wahlberg Të gjitha lajmet nga Mark Wahlberg
Reklama

Nga ana tjetër, Durham, 43 vjeçe, u shfaq me një palë xhinse dhe një triko të zezë transparente nga pjesa e gjoksit.

Reklama

Modelja dhe aktori, të cilët u martuan në vitin 2009, mbështollën krahët rreth njëri-tjetrin në po të njëjtin postim.

Mark Wahlberg dhe Rhea Durham (Foto: Getty Images)

Sipas Us Weekly, dyshja filluan të takoheshin në 2001.

Ata kanë mirëpritur katër fëmijë: Ella, 17 vjeçe, Michael, 15 vjeç, Brendan, 12 vjeç dhe Grace, 11 vjeç. /Telegrafi/