LAJMI I FUNDIT:

Marina Vjollca thekson linjat trupore, merr vëmendjen e fansave me imazhet e fundit

Marina Vjollca thekson linjat trupore, merr vëmendjen e fansave me imazhet e fundit
Foto: Marina Vjollca/Instagram

Bukuroshja Marina Vjollca është një nga prezantueset shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale.

Reklama

Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, gjersa nuk mungojnë edhe fotografitë e shumta me bashkëshortin, reperin Getoar Selimi.

Së fundmi, Marina ka publikuar disa fotografi mjaft tërheqëse për ndjekësit e saj, ku shfaqet në prapaskenat e Televizioni Klan, bashkë me kolegët Gentian Zenelaj dhe Julian Deda.

View this post on Instagram

Treshja Fantastike 🔥 @juldeda @gentianzenelaj

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on May 21, 2020 at 9:48am PDT

Ajo duket mjaft tërheqëse teksa vë në pah linjat atraktive trupore, veshur sportive dhe me shumë stil.

Pëlqimet dhe komplimentet e shumta nga fansat nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar bukuroshen për fizikun e saj.

Marina përndryshe vijon të jetë prezantuese e emisionit shumë të ndjekur në TV Klan, “Klanifornia”. /Telegrafi/