0Shares

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kanë kaluar disa ditë pushimi në Alpet zvicerane, nga ku çifti i famshëm ka publikuar imazhe të shumta në rrjetet sociale.

Në kuadër të fotografive të publikuara në Instagram, prezantuesja e njohur e ka publikuar një imazh të përbashkët me reperin, në të cilin ai ka bërë një mimikë interesante.

Të tjera fotografi nga pushimet e Getit dhe Marinës, reperi bën edhe një dedikim Të tjera fotografi nga pushimet e Getit dhe Marinës, reperi bën edhe një dedikim

“Me bishën time”, ka shkruar Marina në përshkrimin e fotografisë duke iu referuar burrit të saj.

Me bishen time @ghettogeasy ❤️

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on Feb 13, 2018 at 10:35am PST

Pikërisht kënga e fundit e Getit titullohet “Bisha me dy koka”, të cilën e publikoi në nëntorin e kaluar.

Bashkëpunimi me Skivin që asokohe u publikua në prag të Festës së Flamurit numëron afro katër milionë shikime në YouTube.

Getoari dhe Marina e kurorëzuan me martesë lidhjen e tyre në shtator të vitit 2017.

Çifti i popullarizuar i skenës martua në një dasmë me shumë mysafirë që u zhvillua në Gjiririn e Lalëzit në Shqipëri. /Telegrafi/

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on Feb 10, 2018 at 11:09am PST

?

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on Feb 10, 2018 at 10:43am PST

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)