Machine Gun Kelly ka shkëmbyer një puthje pasiononte me të dashurën e tij, Megan Fox, gjatë videoklipit të këngës së re “Drunk Face”.

Artisti 30 vjeçar tregon se videoja u lansua javën e kaluar, vetëm pak ditë para datës së saktë të publikimit.

Kënga është pjesë e albumit të tri të MGK të titulluar “Tickets Do My Downfall”, përfshirë këtu edhe shumë projekte tjera të suksesshme.

Megan Fox pjesë e klipit të Machine Gun Kelly (Foto: YouTube)

Megan është parë në klip pranë partnerit të saj, derisa ky i fundit shfaqet në një ndejë me shoqërinë dhe me të dashurit e tij.

Machine vjen me paraqitje të ndryshme dhe secila pjesë e klipit ka të bëjë me një ‘jetë të shfrenuar të të rinjëve’.

Biondi, emri i vërtetë i të cilit është Colson Baker, në një pjesë të videoklipit shfaqet duke interpretuar nga dritarja.

Megan Fox pjesë e klipit të Machine Gun Kelly (Foto: YouTube)

Ndërkohë, kjo nuk është hera e parë që Megan paraqitet në klip të Gun Kelly pasi ka qenë e pranishme edhe në “Bloody Valentine”.

Megan, 34 vjeçare, së fundmi është ndarë nga bashkëshorti Brian Austrin Green, 47 vjeçar, pas një lidhjeje të gjatë.

Me Machine, Fox gjithashtu ka kaluar një pjesë të mirë edhe gjatë izolimit nga pandemia e coronavirusit. /Telegrafi/