Ish-futbollisti i Manchester Unitedit, Luis Nani, ka mahnitur me transformimin e tij fizik.

Anësori i Orlando Cityt gjatë periudhës së vetizolimit është stërvitur intensivisht me pesha për formësimin e trupit të tij.

Sezoni në MLS do të fillojë pas 8 korrikut, prandaj 33-vjeçari ka vendosur që ta mbajë veten në formë, por duke arritur sukses të jashtëzakonshëm.

Dhe gjatë një ditë relaksi në Orlando, portugezi ka treguar arritjet falë ushtrimeve duke ekspozuar muskujt e tij.

Nani, i cili gjatë karrierës ka luajtur edhe për Sporting Lisbonën, Valencian dhe Lazion, i ka mahnitur ndjekësit e tij me fizikun muskuloz. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/luisnani/TheSun)