Prezantuesja e njohur Luana Vjollca, ka nisur sezonin e ri të emisionit “Shiko kush luan”, që transmetohet çdo të diele në Top Channel.

Ajo ndërkohë është shumë aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me fansat fotografi të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, në një fotografi të publikuar në rrjetet sociale, moderatorja shfaqet me një ndryshim të ri në pamjen e saj.

View this post on Instagram

Follow me to #ShikoKushLuan 💖

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on Oct 20, 2018 at 7:03am PDT

Nga një bionde e theksuar, ajo është kthyer në një zeshkane tërheqëse, dhe këtë e dëshmon fotografia e fundit.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Ajo duket mjaft atraktive, ndërsa bën për vete fansat me dukjen e saj tashmë të ndryshuar.

Luana ka qenë shumë aktive gjatë verës me koncerte e projekte muzikore, ndërsa pritet që së shpejti të sjellë edhe një tjetër këngë të re.

Njëkohësisht, ajo vazhdon të jetë e pranishme çdo të diele pranë teleshikuesve përmes emisionit të saj. /Telegrafi/

View this post on Instagram

SONTE ✨✨✨✨✨✨✨✨✨ #ShikoKushLuan

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on Oct 13, 2018 at 6:37am PDT