Luana Vjollca di të joshë interesimin e fansave të saj të shumtë sa herë që publikon imazhe nga dukja e saj.

Ajo numëron ndjekës të shumtë në rrjetet sociale, të cilët presin me kërshëri publikimin e fotografive të reja të bukuroshes.

Publikohet lista me 20 këngëtarët shqiptarë më të ndjekur në Instagram - prijnë Dua Lipa, Rita Ora dhe Bebe Rexha Publikohet lista me 20 këngëtarët shqiptarë më të ndjekur në Instagram - prijnë Dua Lipa, Rita Ora dhe Bebe Rexha

Moderatorja e popullarizuar gjatë kësaj fundjave i ka publikuar disa imazhe të reja në profilin e saj në Instagram, ku ndiqet nga më shumë se 1.6 milion njerëz.

View this post on Instagram

Shiko Kush… LUAN ❤️

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on Oct 19, 2019 at 8:24am PDT

E veshur në të kuqe, Luana ka zgjedhur një kostum, i cili në njërën anë ka nj pjesë të fustanit.

Me këtë përzgjedhje, ajo ka dëshmuar edhe një herë se nuk ka nevojë të ekspozohet për të tërhequr vëmendje me dukjen e saj. /Telegrafi/

Reklama

View this post on Instagram

Cfare feste kemi SONTE 21:00 ? ❤️

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on Oct 19, 2019 at 2:54am PDT