LAJMI I FUNDIT:

LSDM: Mickoski është i rrethuar nga njerëz të lidhur me krimin

LSDM: Mickoski është i rrethuar nga njerëz të lidhur me krimin

Mickoski është vazhdimisht i rrethuar nga njerëz të lidhur me skandalet e drogës. Para disa muajsh kryetari i OBRM-PDUKM-së Hristijan Mickoski dhe bashkëpunëtori i tij i afërt Antonio Milloshoski janë ulur në të njëjtën tavolinë, në shoqëri me M.A. nga Gërçeci i kapur me 32 kilogramë drogë, thuhet në njoftimin e LSDM-së.

“Profesori i shkollës së muzikës dhe kryetar i KE-së së OBRM-PDUKM-së së Peshtanit së fundmi është kapur me kokainë. Arrestohet për drogë mësuesi në një shkollë në Novo Lisicë, përfaqësues i OBRM-PDUKM-së në komisionin zgjedhor në Aerodrom.


Truproja e Mickoskit sulmoi fizikisht një oficer policie për të parandaluar një operacion për zbulimin e drogës në një lokal të njohur të Shkupit.

A e pengojnë luftën kundër narkodilerëve strukturat e OBRM-PDUKM-së në OBRM-PDUKM tash që e kanë ministër”, theksojnë nga LSDM./Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Regjistrimi i popullsisë, Kastrati: Disa regjistruesve u janë ndërprerë kontratat, serbët po regjistrohen vullnetarisht

Regjistrimi i popullsisë, Kastrati: Disa regjistruesve u janë ndërprerë kontratat, serbët po regjistrohen vullnetarisht

Lajme
Sulmi në Banjskë, dialogu Kosovë – Serbi, bashkëpunimi ekonomik e mbështetja për FSK-në, intervistë me Ambasadorin britanik Hargreaves

Sulmi në Banjskë, dialogu Kosovë – Serbi, bashkëpunimi ekonomik e mbështetja për FSK-në, intervistë me Ambasadorin britanik Hargreaves

Muhamet Hajrullahu

"Kolla e keqe", infektologu Ramadani tregon tri fazat që kalon i infektuari

Mirjeta Hajzeraj
Nis Forumi për Gratë, Paqen dhe Sigurinë - mbi 1 mijë pjesëmarrës nga 40 shtete të botës

Nis Forumi për Gratë, Paqen dhe Sigurinë - mbi 1 mijë pjesëmarrës nga 40 shtete të botës

Lajme
​Kush është shqiptarja që fshehu aksidentin me dy të vdekur në Kroaci

​Kush është shqiptarja që fshehu aksidentin me dy të vdekur në Kroaci

Kronika e Zezë
Haradinaj kujton vëllain Enverin: Me plagë lufte në trup, i’u ndërpre jeta nga një dorë që donte të mbillte vëllavrasje

Haradinaj kujton vëllain Enverin: Me plagë lufte në trup, i’u ndërpre jeta nga një dorë që donte të mbillte vëllavrasje

Lajme
Kalo në kategori