Ndarja e një prej çifteve më të famshme të showbizit shqiptar bëri bujë të madhe në mediat rozë dhe vazhdon të jetë akoma shumë e komentuar.

Fjala është për reperin e njohur ferizajas, Mozzik dhe tashmë ish-partneren e tij, Loredana Zefin, të cilët i dhanë fund romancës së tyre disavjeçare muaj më parë.

Ndonëse reperi shqiptar nuk është deklaruar ende rreth ndarjes, artistja Zefi siç shihet vazhdon me ‘thumba’ e postime të ndryshme ndaj ish-bashkëshortit.

Mozzik dhe Loredana Zefi (Foto: YouTube)

Një gjë të tillë e ka bërë edhe së fundmi, ku një postim i saj i publikuar në InstaStory mendohet t’i jetë drejtuar babait të vajzës së saj, Mozzik.

Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana me mesazh domethënës për të gjitha nënat Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana me mesazh domethënës për të gjitha nënat

“Nëse nuk je i lumtur me jetën tënde tani, vetëm kujtoje që është dikush që e ka takuar ish-in tënd duke menduar se janë special”, është mbishkrimi që biondja ia ka vënë këtij postimi.

Loredana Zefi vazhdon ta thumbojë Mozzikun (Foto: Instagram)

Këtë javë, këngëtarja Zefi shkëlqeu në eventin e madh të ndarjes së çmimeve në Evropë, MTV EMA 2019, duke u shpërblyer me çmimin “Performuesja më e mirë zvicerane”.

Loredana: Jam e lumtur që jam artistja më e mirë zvicerane, edhe pse zviceranët nuk më pëlqejnë aq shumë Loredana: Jam e lumtur që jam artistja më e mirë zvicerane, edhe pse zviceranët nuk më pëlqejnë aq shumë

Pas marrjes së çmimit, 24-vjeçarja u deklarua se është shumë e lumtur që u shpall artistja më e mirë zvicerane, edhe pse zviceranët nuk e pëlqejnë aq shumë, për shkak të skandalit që pati muaj më parë me një çift zviceran, megjithëse sukseset e saj në karrierë nuk kanë të ndalur.  /Telegrafi/

View this post on Instagram

EMA 2019

A post shared by Loredana (@loredana) on Nov 4, 2019 at 2:42am PST