LAJMI I FUNDIT:

Lëvizjet e shkathëta të Aston Martin DB5 në skenat aksion të filmit për James Bond

Lëvizjet e shkathëta të Aston Martin DB5 në skenat aksion të filmit për James Bond

Bazuar në prapaskenat, mund të thuhet se filmi ri i Aston Martin është një aksion me një veturë shumë të shkathtë

Reklama

Aston Martin do të luajë një rol shumë të rëndësishëm, në filmin ‘No Time to Die’, të agjentit të fshehtë britanik, transmeton Telegrafi.

James Bod do të ketë në dispozicion, një Aston Martin DB5, si dhe një V8 Vantage. Mësohet, se krahas këtyre veturave, do të shfrytëzojë edhe një Land Rover Defender.

Në pamjet që janë shpërndarë, shihen lëvizjet e shkathëta të Aston Martin DB5, në skenat e filmit për James Bond, që u filmua në një lagje të vjetër në Matera të Italisë.

Kthesat e lakuara, rruga e papërshtatshme për vozitje dhe kalimtarët në rrugë, nuk ishin problem për këtë Aston Martin, që ndiqej nga një motoçikletë dhe një Jaguar XF. /Telegrafi/

Në trend Auto

Më shumë
Një shofer kamioni amerikan bën një gabim multi milionësh, godet urën teksa si ngarkesë kishte një helikopter

Një shofer kamioni amerikan bën një gabim multi milionësh, godet urën teksa si ngarkesë kishte një helikopter

Auto
Si “i disiplinon” shoferët arrogantë Danimarka

Si “i disiplinon” shoferët arrogantë Danimarka

Auto
Bateritë e gjeneratës së ardhshme të veturave elektrike Toyota janë planifikuar të dyfishojnë rrezen e drejtimit

Bateritë e gjeneratës së ardhshme të veturave elektrike Toyota janë planifikuar të dyfishojnë rrezen e drejtimit

EVs
Premiera botërore: Volkswagen prezantoi Tiguan tërësisht të ri

Premiera botërore: Volkswagen prezantoi Tiguan tërësisht të ri

Auto
Modeli MG klasik konvertohet në model elektrik, por ruan transmisionin manual të shpejtësisë

Modeli MG klasik konvertohet në model elektrik, por ruan transmisionin manual të shpejtësisë

Tunning
Biden të martën viziton Miçiganin për të mbështetur grevën e UAW , një ditë para Trumpit

Biden të martën viziton Miçiganin për të mbështetur grevën e UAW , një ditë para Trumpit

Auto
Kalo në kategori