Ai është aktori i njohur që ka filluar romancën me një vajzë mjaft të bukur.

Bëhet fjalë për Leonardo DiCpario dhe Camila Morrone, të cilët po kalojnë mjaft kohë produktive së bashku, shkruan Daily Mail.

Në një intervistë për ET Online, një burim afër aktorit ka folur më shumë rreth të dashurës së tij.

“Ne jemi në dashuri. Camila është vajza e ëndrrave të mia. Ajo është e re dhe e lezetshme, e thjeshtë sepse përshtat lehtë me familjen e tij”, është shprehur burimi.

Dyshja përndryshe kanë filluar romancën që nga viti 2017, kurse u lidhën edhe më shumë gjatë qëndrimit së bashku në izolim.

Ani pse njëri prej tyre është shumë i famshëm, paraqitjet e tyre kanë qenë të rralla sikur në publik ashtu edhe në rrjete sociale. /Telegrafi/