LAJMI I FUNDIT:

Lëndohet Memushaj, nuk luan kundër Lihtenshtejnit

Lëndohet Memushaj, nuk luan kundër Lihtenshtejnit

Nuk kanë fund “hallet” për trajnerin Gianni De Biasi për dy ndeshjet e radhës.

Reklama

Shqetësimi i radhës vjen nga Ledian Memushaj, i cili nuk do të jetë i gatshëm për ndeshjet e sotme kundër Lihtenshtejnit.

Mesfushori vlonjat është i dëmtuar dhe nuk është rikuperuar në kohë.

Një lajm aspak i mirë ky për De Biasin, i cili në vend të kapitenit të Pescarës do të hedhë që nga minuta e parë Jahmir Hykën në rolin e organizatorit

Në trend Sport

Më shumë
Caktohet përfundimisht se ku do të zhvillohet ndeshja Zvicër - Kosovë

Caktohet përfundimisht se ku do të zhvillohet ndeshja Zvicër - Kosovë

Ndërkombëtare
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan

Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan

Premier League
Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

La Liga
Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Premier League
I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

Premier League
Kalo në kategori