Kylie Jenner bëri që të gjithë t’i kthejnë sytë kah ajo me fotografitë e fundit njëherësh të reja që ka ndarë në rrjetet sociale.

Me një paruke rozë, mogulja e bukurisë dukej në formë të mahnitshme teksa kishte vënë në pah asetet e saj trupore.

Nëna e një vajze e kompletoi dukjen glamuroze me disa unaza diamanti që kishte vendosur në duart e saj.

View this post on Instagram

💗✨

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on Jun 28, 2020 at 6:09pm PDT

“A mund të qëlloni ngjyrën time të preferuar”, ishte përshkrimi krahas këtyre imazheve tërheqëse që publikoi me 183 milionë ndjekësit.

Kylie Jenner zbulon figurën trupore me veshjen e ngushtë, teksa shijon një natë jashtë me shoqen e saj Kylie Jenner zbulon figurën trupore me veshjen e ngushtë, teksa shijon një natë jashtë me shoqen e saj

Në një tjetër video të ndarë në Instagram më afër kamerës, Kylie kishte në fokus fytyrën e saj duke përdour një filtër që ia shfaqi më shumë grimin dhe dukjen e saj.

View this post on Instagram

can you guess my favorite color

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on Jun 29, 2020 at 11:21am PDT

Kylie kohëve të fundit është përfolur edhe për një ribashkim me reperin Travis Scott, me të cilin ka edhe vajzën Storm.

Të njëjtit ishin të izoluar së bashku në Los Angeles me ç’rast ngjallën dyshime të shumta te publiku. /Telegrafi/

View this post on Instagram

happy father’s day 💙

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on Jun 21, 2020 at 7:37pm PDT