LAJMI I FUNDIT:

Kylie Jenner shkëlqen në ngjyrë ari duke treguar linjat perfekte

Kylie Jenner shkëlqen në ngjyrë ari duke treguar linjat perfekte
The new Nissan LEAF: the world's best-selling zero-emissions electric vehicle now most advanced and accessible on the planet

Kylie Jenner po jeton pa dyshim një jetë të artë.

Bukuroshja ka publikuar kampanjën e re për Kylie Jenner Cosmetics me shoqen e saj të ngushtë, Jordyn Woods.

Kylie, 21 vjeçare dhe Jordyn, 20 vjeçare, do të publikojnë linjën e shumëpritur të produkteve Kylie x Jordyn më 21 shtator.

Në një reklamë të shkurtër, Kylie shkëlqen në dukjen e saj që vë në pah linja trupore, e që rikujton momentin e Britney Spears në videoklipin “Toxic”.

Është hera e parë që Kylie dhe Jordin punojnë bashkë edhe pse ato janë shoqe të kahmotshme.

Bëhet fjalë për një linjë produktesh kozmetike që dyshja do të sjellë që shërben vetëm për gjininë femërore.

View this post on Instagram

#KyliexJordyn launching this Friday ✨ @kyliecosmetics

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Sep 19, 2018 at 3:37pm PDT

Kylie po shijon jetën si nënë me Travis Scott, të dashurin e saj reper. /Telegrafi/

Reklama

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Luiz Ejlli e thotë në Big Brother VIP Albania: Kam tentuar të bëj vetëvrasje

Luiz Ejlli e thotë në Big Brother VIP Albania: Kam tentuar të bëj vetëvrasje

Magazina
Granit Xhaka uron bashkëshorten për ditëlindje: Pas një burri të suksesshëm gjithmonë fshihet një partnere e mrekullueshme

Granit Xhaka uron bashkëshorten për ditëlindje: Pas një burri të suksesshëm gjithmonë fshihet një partnere e mrekullueshme

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Arnolld Korenica
“Shko vishu se na mbyte” - Luizi mahnitet nga dukja e Jorit teksa e ‘ngacmon’ gjatë sfilatës

“Shko vishu se na mbyte” - Luizi mahnitet nga dukja e Jorit teksa e ‘ngacmon’ gjatë sfilatës

Magazina
Kalo në kategori