Këto ditë janë rezervuar për maninë Marvel, e cila po përhapet gjithnjë e më shumë nëpër botë, prej se është mbajtur premiera e vazhdimit të radhës të “Avengers”.

Në këtë ngjarje janë përfshirë edhe Kylie Jenner dhe i dashuri i saj, Travis Scott, të cilët kanë pozuar si Kapitenia Marvel dhe Iron Man.

View this post on Instagram

happy end game everyone

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Apr 25, 2019 at 9:50pm PDT

Ata kanë pozuar si çift, edhe pse kostumet nuk përshtaten dhe dy protagonistët Kapitenia Marvel dhe Iron Man takohen vetëm në vazhdimin e fundit në “Avengers”.

Vajza e tyre Stormi, po ashtu, ishte veshur me një prej kostumeve të superheronjve të filmit “Avengers: Endgame”.

(Foto: Instagram/kyliejenner)

Siç ndodh rëndom me fotografitë që i publikon Kylie, ato kanë marrë miliona pëlqime nga fansat e shumtë të saj. /Telegrafi/