LAJMI I FUNDIT:

Kushërira e Rihannas, Tanella Alleyne vdes në moshën 28 vjeçare

Kushërira e Rihannas, Tanella Alleyne vdes në moshën 28 vjeçare

Kushërira e Rihannas, Tanella Alleyne, ka vdekur në moshën 28 vjeçare.

Alleyne vdiq të dielën më 13 gusht dhe një funeral u mbajt në fillim të ksaj jave në kishën e famullisë St George në Barbados, raporton Loop News.

Shkaku i vdekjes nuk është bërë akoma i ditur.

Foto: Instagram

Vdekja e saj vjen gjashtë vjet pasi vëllai i saj, Tavon Alleyne, u qëllua për vdekje në moshën 21 vjeçare në Boxing Day.

Rihanna bëhet nënë për herë të dytë
Lexo po ashtu Rihanna bëhet nënë për herë të dytë

Ai u vra një ditë pasi kaloi Krishtlindjet me Rihannan, 35 vjeçe. Identiteti i vrasësit të tij ende nuk dihet.

Foto: Instagram

Këngëtarja e hitit “Umbrella” mori pjesë në funeralin e tij dhe u pa e tronditur.

Alleyne u qëllua për vdekje në vitin 2018 teksa po shëtiste nëpër lagjen e Saint Martin në Barbados.

Foto: Instagram

Ai u dërgua me urgjencë në një spital aty pranë me një automjet privat, por më vonë vdiq nga plagët e marra.

Riri nga ana tjetër vetëm pak ditë më parë u tha se është bërë nënë sërish.

Foto: Instagram

Ajo dhe partneri i saj, reperi ASAP Rocky, mirëpritën një djalë. /Telegrafi/

Foto: Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Gazi eliminohet nga Big Brother VIP Albania 3

Gazi eliminohet nga Big Brother VIP Albania 3

Magazina
“Investimi që ke bërë tek unë, po më mbron nga rreziqet e botës” - Grida Duma emocionohet nga letra e të birit në studio

“Investimi që ke bërë tek unë, po më mbron nga rreziqet e botës” - Grida Duma emocionohet nga letra e të birit në studio

Magazina
Djali i Kim Kardashian eci në fushë me Lionel Messin por kjo pritet me kritika -

Djali i Kim Kardashian eci në fushë me Lionel Messin por kjo pritet me kritika - "kështu kur lind nga një familje miliarderësh"

Magazina
Tha se ka flirtuar me të, del fotoja e Silvit me Sara Gjordenin

Tha se ka flirtuar me të, del fotoja e Silvit me Sara Gjordenin

Magazina
Banorja e re e bën të qartë, thotë se nuk do që të hyjë mes çiftit Meriton - Ilnisa

Banorja e re e bën të qartë, thotë se nuk do që të hyjë mes çiftit Meriton - Ilnisa

Magazina
Akuzohet për probleme me drejtësinë: Reagimi epik i Luiz Ejllit

Akuzohet për probleme me drejtësinë: Reagimi epik i Luiz Ejllit

Magazina
Kalo në kategori