LAJMI I FUNDIT:

Kthesa franceze në veshjen e Kate Middleton është jashtëzakonisht elegante

Kthesa franceze në veshjen e Kate Middleton është jashtëzakonisht elegante

Kate Middleton mund të stiloj veshjet e saj të rastësishme në fshat në mënyrë po aq elegante sa bënë te moda zyrtare.

Reklama

Ndërsa Duka dhe Dukesha e Cambridge përgatiten për të festuar përvjetorin e tyre të dhjetë të martesës sot (e enjte), ata kanë kaluar një kohë të vlefshme së bashku – këtë javë, duke vizituar Manor Farm pranë Darlington.

Teksa çifti shëtiste nëpër fushë, veshja e Kate kapi stilin e fshatit anglez pa mundim, ndërsa shtoi gjithashtu një kthesë delikate franceze.

Për daljen në natyrë, Kate kishte veshur një bluzë të thurur krem ​​me detaje të kuqe dhe të kaltra, të cilën ajo e shoqëroi me xhinse të ngushta dhe një xhaketë që kombinohej plotësisht me atë të William.

Këto çizme janë bërë thjeshtë për të! Dukesha Kate Middleton vesh të njëjtat çizmet prej 17 vitesh
Lexo po ashtu Këto çizme janë bërë thjeshtë për të! Dukesha Kate Middleton vesh të njëjtat çizmet prej 17 vitesh

Në stilin e vërtetë të vendit, ajo shtoi çizme lëkure kafe nga Penelope Chilvers, duke shtuar një shkëlqim joshës me një palë vathë prej ari dhe sigurisht unazën e saj të madhe të fejesës.

Ndërsa pamja e Kate ishte mishërimi perfekt i stilit anglez të fshatit, ajo shtoi një kthesë të vogël, por të habitshme franceze, me një këmishë nën xhaketën e saj.

Të gjithë e dimë që veshja e disa shtresave duket bukur nëse kombinohen në mënyrën e duhur, veçanërisht gjatë motit të paparashikueshëm të pranverës, dhe Kate ka dalë me një zgjidhje perfekte elegante. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Vajza e Monica Belluccit ua kujton fansave nënën e saj të famshme gjatë xhirimeve të një reklame në Romë

Vajza e Monica Belluccit ua kujton fansave nënën e saj të famshme gjatë xhirimeve të një reklame në Romë

Femra
Ylli i “Baywatch” fotografohet pa grim, nxit ortek komentesh: A është vërtet ajo?

Ylli i “Baywatch” fotografohet pa grim, nxit ortek komentesh: A është vërtet ajo?

Femra
Monica Bellucci dhe vajza e saj Deva pozojnë për kopertinën e Vogue

Monica Bellucci dhe vajza e saj Deva pozojnë për kopertinën e Vogue

Moda
Kim Kardashian u bën fëmijëve çdo vit të njëjtën dhuratë për ditëlindje

Kim Kardashian u bën fëmijëve çdo vit të njëjtën dhuratë për ditëlindje

Psikoprofil
Fustani në shenjë proteste i modeles iraniane në Festivalin e Kanës

Fustani në shenjë proteste i modeles iraniane në Festivalin e Kanës

Femra
Pse është një ide e mirë larja e fytyrës me ujë të gazuar?

Pse është një ide e mirë larja e fytyrës me ujë të gazuar?

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Kalo në kategori