LAJMI I FUNDIT:

Trende pranverore

52 Artikuj

‘Skuqja nga dielli’ është trendi i preferuar i të famshmeve si Hailey Bieber dhe Addison Rae

‘Skuqja nga dielli’ është trendi i preferuar i të famshmeve si Hailey Bieber dhe Addison Rae

Grim
Veshjet më të mira të javës

Veshjet më të mira të javës

Moda
E kuqja mjaltë është ngjyra më e lezetshme e flokëve për vitin 2022

E kuqja mjaltë është ngjyra më e lezetshme e flokëve për vitin 2022

Flokë dhe stil
Veshjet më të bukura të javës

Veshjet më të bukura të javës

Moda
Disa dizajne të lezetshme të thonjve për stinën e pranverës

Disa dizajne të lezetshme të thonjve për stinën e pranverës

Manikyr dhe pedikyr
Ide veshjesh pranverore të lehta për t’u kombinuar

Ide veshjesh pranverore të lehta për t’u kombinuar

Modë
Veshjet e zgjedhura të javës

Veshjet e zgjedhura të javës

Modë
Ide të ndryshme për manikyrin pranveror

Ide të ndryshme për manikyrin pranveror

Manikyr dhe pedikyr
Veshjet e përzgjedhura të javës

Veshjet e përzgjedhura të javës

Modë
Tonet e ngrohta të grimit të syve po rikthehen në trend

Tonet e ngrohta të grimit të syve po rikthehen në trend

Grim
Edhe Kylie Jenner i bashkohet trendit të çantës së qelqit që po pushton shpejt Hollywood-in

Edhe Kylie Jenner i bashkohet trendit të çantës së qelqit që po pushton shpejt Hollywood-in

Aksesorë
Chrissy Teigen zgjedh të vishet me rroba të zeza të thurura me grep gjatë pushimeve me familje

Chrissy Teigen zgjedh të vishet me rroba të zeza të thurura me grep gjatë pushimeve me familje

Modë
Dizajnerët kanë vendosur – Ky është kombinimi më i preferuar i ngjyrave për sezonin pranverë/verë

Dizajnerët kanë vendosur – Ky është kombinimi më i preferuar i ngjyrave për sezonin pranverë/verë

Modë
Veshjet më të bukura të javës

Veshjet më të bukura të javës

Modë
Veshjet më të mira të javës

Veshjet më të mira të javës

Modë
Pesë trendet e lehta të pranverës që tashmë i keni në dollapin tuaj

Pesë trendet e lehta të pranverës që tashmë i keni në dollapin tuaj

Modë
Shpatullat e fryra të viteve ’80 rikthehen në trend

Shpatullat e fryra të viteve ’80 rikthehen në trend

Modë
Veshjet më të bukura të javës

Veshjet më të bukura të javës

Modë
Veshjet më trendi të javës

Veshjet më trendi të javës

Modë
Veshjet e përzgjedhura për këtë javë

Veshjet e përzgjedhura për këtë javë

Modë
Vishni taka, jo tuta – sezoni i rehatisë ka mbaruar

Vishni taka, jo tuta – sezoni i rehatisë ka mbaruar

Keshilla Modë
Unazat akrlike janë aksesori i ri më i ëmbël i pranverës

Unazat akrlike janë aksesori i ri më i ëmbël i pranverës

Moda
Bella Hadid ka zgjedhur korsetin më të bukur dhe interesant që të bëhet pjesë e trendit

Bella Hadid ka zgjedhur korsetin më të bukur dhe interesant që të bëhet pjesë e trendit

Modë
Kthesa franceze në veshjen e Kate Middleton është jashtëzakonisht elegante

Kthesa franceze në veshjen e Kate Middleton është jashtëzakonisht elegante

Modë