LAJMI I FUNDIT:

‘Skuqja nga dielli’ është trendi i preferuar i të famshmeve si Hailey Bieber dhe Addison Rae

‘Skuqja nga dielli’ është trendi i preferuar i të famshmeve si Hailey Bieber dhe Addison Rae

Skuqja dhe djegia nga dielli është trendi më i nxehtë i bukurisë së verës – dhe nuk keni pse të rrezikoni dëmtimin nga rrezet ultraviolet për t’u bashkuar.

Reklama

Përkundrazi, gjithçka ka të bëjë me magjinë e grimit; kapërceni konturin e stilit Kardashian dhe vazhdoni skuqjen në mollëzat e faqeve dhe përgjatë hundës në formën “W”, duke u siguruar që të goditni të njëjtat pika si rrezet e diellit.

Pamja e kueqe ka bërë xhiron e madhe në TikTok kohët e fundit, dhe shumë të famshëm janë gjithashtu në bord.

View this post on Instagram

A post shared by POP (@thepopmag)


Hailey Bieber – xhirimet e së cilës në revistën Pop 2019 shërbejnë si frymëzim për shumë fansa të #SunburnBlush në mediat sociale – së fundmi ndau një TikTok në të cilin ajo përdori grim për të arritur një skuqje verore, të ndritur nga dielli.

E kuqja mjaltë është ngjyra më e lezetshme e flokëve për vitin 2022
Lexo po ashtu E kuqja mjaltë është ngjyra më e lezetshme e flokëve për vitin 2022

Addison Rae ishte një tjetër adoptuese hershme e manisë së skuqjes së djegur nga dielli; në një ‘tutorial’ bukurie të TikTok të postuar në fillim të majit, ajo vendosi skuqes jo vetëm në faqe dhe hundën e saj, por edhe në ballin e saj. /Telegrafi/