LAJMI I FUNDIT:

E kuqja mjaltë është ngjyra më e lezetshme e flokëve për vitin 2022

E kuqja mjaltë është ngjyra më e lezetshme e flokëve për vitin 2022

Personat me këtë ngjyrë flokësh janë jeta dhe shpirti i festës, dhe siç po lexoni këtu, flokët me ngjyrë të kuqe në mjaltë janë ngjyra më në modë e flokëve të vitit 2022.

Të famshëm si Zendaya, Sydney Sweeney dhe Kendall Jenner, kanë zgjedhur të gjithë shkëlqimin e xhenxhefilit dhe ne nuk mund të ishim më të emocionuar.

2022 është viti i nuancës së bakrit, por me një kthesë të re dhe emocionuese.

Parukieri i Kim Kardashian flet rreth ngjyrosjes së flokëve të saj për “Met Gala 2022”
Lexo po ashtu Parukieri i Kim Kardashian flet rreth ngjyrosjes së flokëve të saj për “Met Gala 2022”

Rrënjët e saj (puna e fjalës me qëllim) gjenden në ngjyrën klasike të xhenxhefilit, por të përziera me nuancat bionde/mjaltë për ta bërë këtë ekstravagancë bionde luleshtrydhe, rozë ari. Emri i saj? E kuqe e mjaltit.

Ja disa pamje të mahnitshme të flokëve me këtë ngjyrë:

/Telegrafi/