LAJMI I FUNDIT:

Ide të ndryshme për manikyrin pranveror

Ide të ndryshme për manikyrin pranveror

Shumë njerëz e kalojnë një dimër të gjatë dhe të ftohtë duke planifikuar të gjitha veshjet pranverore dhe trendet e reja të grimit që do përdorin sa më shpejt.

Reklama

Dhe kjo është veçanërisht e vërtetë për manikyrin e thonjve.

Ka diçka në lidhje me ndërrimin e ngjyrave të dimrit për hije më të buta të thonjve në pranverë, kjo menjëherë ndryshon gjendjen e përgjithshme të humorit tonë.

Rregulloni thoin e thyer me këtë hile në shtëpi
Lexo po ashtu Rregulloni thoin e thyer me këtë hile në shtëpi

Edhe pse patjetër që mund të vishni çfarëdo ngjyre ose modeli që dëshironi në çdo kohë të vitit, është akoma mirë të keni disa ide për të frymëzuar zgjedhjet e thonjve tuaj çdo sezon.

Për t’ju ndihmuar, më poshtë gjeni trendet e manikyrit të pranverës që mund të filloni t’i realizoni nga tani:

/Telegrafi/