LAJMI I FUNDIT:

Manikyr

105 Artikuj

Hailey Bieber ndjek trendin ‘no pants’: Dalja pa pantallona në Paris e vuri në qendër të vëmendjes

Hailey Bieber ndjek trendin ‘no pants’: Dalja pa pantallona në Paris e vuri në qendër të vëmendjes

Modë
Pasi u krenua me thonjtë rozë në Instagram, Drake u desh të mbrohej për shkak të kritikave

Pasi u krenua me thonjtë rozë në Instagram, Drake u desh të mbrohej për shkak të kritikave

Po Flitet
Manikyr pranveror: Ide arti për pranverën 2023

Manikyr pranveror: Ide arti për pranverën 2023

Manikyr dhe pedikyr
Si të largoni ngjyrën e verdhë nga thonjtë?

Si të largoni ngjyrën e verdhë nga thonjtë?

Këshilla Estetike
Ndreqeni thoin e thyer: Me pak ngjitës dhe llak, sërish duket si i ri!

Ndreqeni thoin e thyer: Me pak ngjitës dhe llak, sërish duket si i ri!

Manikyr dhe pedikyr
E kaltra është ngjyra e bukurisë së nëntorit

E kaltra është ngjyra e bukurisë së nëntorit

Bukuri dhe Kujdes
Si të veproni me thonjtë e verdhë?

Si të veproni me thonjtë e verdhë?

Manikyr dhe pedikyr
Trendi më i ri i manikyrit është ai që e bart Hailey Bieber

Trendi më i ri i manikyrit është ai që e bart Hailey Bieber

Manikyr dhe pedikyr
10 ide manikyri me ngjyrë hiri që mund të jenë çdo gjë përveç se të mërzitshme

10 ide manikyri me ngjyrë hiri që mund të jenë çdo gjë përveç se të mërzitshme

Manikyr dhe pedikyr
Këshilla për bukurinë e thonjve

Këshilla për bukurinë e thonjve

Këshilla Estetike
Jennifer Lopez debuton një manikyr të ri të mrekullueshëm me një ‘B’ për të fejuarin Ben Affleck

Jennifer Lopez debuton një manikyr të ri të mrekullueshëm me një ‘B’ për të fejuarin Ben Affleck

Manikyr dhe pedikyr
Disa dizajne të lezetshme të thonjve për stinën e pranverës

Disa dizajne të lezetshme të thonjve për stinën e pranverës

Manikyr dhe pedikyr
Ide të ndryshme për manikyrin pranveror

Ide të ndryshme për manikyrin pranveror

Manikyr dhe pedikyr
Rregulloni thoin e thyer me këtë hile në shtëpi

Rregulloni thoin e thyer me këtë hile në shtëpi

Manikyr dhe pedikyr
Artistja e thonjve tregon dizajnet që më nuk janë në trend, dhe nuk duhet të vazhdoni t’i kërkoni

Artistja e thonjve tregon dizajnet që më nuk janë në trend, dhe nuk duhet të vazhdoni t’i kërkoni

Manikyr dhe pedikyr
Britney Spears thotë se arti i thonjve i ndihmoi të kapërcej ankthin social ‘të padurueshëm’

Britney Spears thotë se arti i thonjve i ndihmoi të kapërcej ankthin social ‘të padurueshëm’

Manikyr dhe pedikyr
Trendet e manikyrit për pjesë e mbetur të stinës së dimrit

Trendet e manikyrit për pjesë e mbetur të stinës së dimrit

Manikyr dhe pedikyr
Ide të bukura për manikyrin dimëror

Ide të bukura për manikyrin dimëror

Manikyr dhe pedikyr
Ide të bukura manikyri me fjolla të këndshme bore

Ide të bukura manikyri me fjolla të këndshme bore

Manikyr dhe pedikyr
Machine Gun Kelly dhe Megan Fox marrin pjesë në një festë të lidhur së bashku me anë të thonjve të tyre

Machine Gun Kelly dhe Megan Fox marrin pjesë në një festë të lidhur së bashku me anë të thonjve të tyre

Manikyr dhe pedikyr
Lansohet linja e manikyrit të thonjve nga Machine Gun Kelly, UN/DN LAQR

Lansohet linja e manikyrit të thonjve nga Machine Gun Kelly, UN/DN LAQR

Manikyr dhe pedikyr
Idetë më trendi të thonjve për muajin nëntor

Idetë më trendi të thonjve për muajin nëntor

Manikyr dhe pedikyr
Adele dhe Kourtney Kardashian konfirmuan ngjyrën trendi të thonjve për këtë sezon

Adele dhe Kourtney Kardashian konfirmuan ngjyrën trendi të thonjve për këtë sezon

Manikyr dhe pedikyr
Ide inspirimi për manikyrin gjatë muajit tetor

Ide inspirimi për manikyrin gjatë muajit tetor

Manikyr dhe pedikyr