LAJMI I FUNDIT:

Disa dizajne të lezetshme të thonjve për stinën e pranverës

Disa dizajne të lezetshme të thonjve për stinën e pranverës

Ndërsa të kesh një manikyr tërheqës është një ide e shkëlqyeshme gjatë gjithë vitit, ka diçka në lidhje me pranverën që të bën të ndihesh më aventureske.

Reklama

Pavarësisht nëse jeni duke përqafuar ngjyra ultra të ndritshme, cilësi të reja të freskëta, forma elegant, apo dizajne të guximshme, tani është koha për të eksperimentuar deri në maksimum.

Me modelet që janë trend këtë vit keni mundësi ta çoni manikyrin tuaj në nivelin tjetër.

Ide të ndryshme për manikyrin pranveror
Lexo po ashtu Ide të ndryshme për manikyrin pranveror

Përveç të tjerave, tani mund të jetë koha e duhur për të zotëruar një hobi të ri në rast se doni të provoni t’i realizoni vet këto ide.

Më poshtë ua sjellim disa dizajne shumë të lezetshme trendi:

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Kim Kardashian u bën fëmijëve çdo vit të njëjtën dhuratë për ditëlindje

Kim Kardashian u bën fëmijëve çdo vit të njëjtën dhuratë për ditëlindje

Psikoprofil
Pse është një ide e mirë larja e fytyrës me ujë të gazuar?

Pse është një ide e mirë larja e fytyrës me ujë të gazuar?

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Ekziston mënyra që fëmijët t’i bindni t’i duan perimet

Ekziston mënyra që fëmijët t’i bindni t’i duan perimet

Fëmija juaj
Gjashtë propozime për mbrëmje të maturës: Nëse nuk doni të dukeni të zakonshme, provojeni këtë

Gjashtë propozime për mbrëmje të maturës: Nëse nuk doni të dukeni të zakonshme, provojeni këtë

Keshilla Modë
Kombinimi elegant i kostumit: Zbukuroni atë me një shall në stil retro ose me një gjerdan perlash

Kombinimi elegant i kostumit: Zbukuroni atë me një shall në stil retro ose me një gjerdan perlash

Keshilla Modë
Fustani në shenjë proteste i modeles iraniane në Festivalin e Kanës

Fustani në shenjë proteste i modeles iraniane në Festivalin e Kanës

Femra
Kalo në kategori