LAJMI I FUNDIT:

Trendi më i ri i manikyrit është ai që e bart Hailey Bieber

Trendi më i ri i manikyrit është ai që e bart Hailey Bieber

Thonjtë e qumështit apo të të ashtuquajturit ‘glazed donut nails’ janë ide e shkëlqyeshme për manikyr para se të shkoni me pushime në det!

Reklama

Qëkur inauguroi linjën e saj të kujdesit Rhode, shumica kanë vërejtur që e gjithë dukja e saj, jo vetëm fytyra, është në harmoni me estetikën e “krofnës së glazuar’ të cilën e propagandon.

I fundit në një sërë trendësh që i ka prezantuar është edhe manikyri elegant, i cili po kthehet në modë tashmë i harruar paksa retro-trendi i shkëlqimit të sedeftë, transmeton Telegrafi.

Manikyri Hailey Bieber çfarë e duan edhe disa yje të tjera siç është Sydney Sweeney, është neutral, andaj mund të bartet edhe çdo ditë, por edhe i rafinuar, andaj do të kombinohet në çdo dukje glamuroze, dhe është hit i vërtet në TikTok ku koncepti #haileybiebernails ka më se 100 milionë shikime.

Fjala është për në tonalitete të bardha qumështore ose rozë me një shkëlqim të lehtë të sedeftë.

Hailey shkon te profesionistët për thonjtë e saj dhe përdor OPI GelColor në nuancën Funny Bunny, zbuloi manikyrja e saj Zola dhe shton efektin metalik Tin Man pas shtresës së fundit.

#haileybiebernails #easydiynails ♬ kiss me more – audios &lt3

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Shumica i veshin getet gabim: Ja se si të theksoni më së miri atributet tuaja

Shumica i veshin getet gabim: Ja se si të theksoni më së miri atributet tuaja

Keshilla Modë
Mos e aplikoni fare këtë produkt, i nxjerr në pah të gjitha rrudhat

Mos e aplikoni fare këtë produkt, i nxjerr në pah të gjitha rrudhat

Grim
Kombinimi elegant i kostumit: Zbukuroni atë me një shall në stil retro ose me një gjerdan perlash

Kombinimi elegant i kostumit: Zbukuroni atë me një shall në stil retro ose me një gjerdan perlash

Keshilla Modë
12 femrat më të suksesshme shqiptare, të cilat janë të lindura për t’i pushtuar majat në fushat e tyre

12 femrat më të suksesshme shqiptare, të cilat janë të lindura për t’i pushtuar majat në fushat e tyre

Femra
Java e katërt e shtatzënisë: Menstruacionet nuk vijnë dhe testi tregon një rezultat pozitiv

Java e katërt e shtatzënisë: Menstruacionet nuk vijnë dhe testi tregon një rezultat pozitiv

Shtatzëna
Kohët e fundit flokët topuz janë një zgjidhje gjithnjë e më e zakonshme dhe e shpejtë

Kohët e fundit flokët topuz janë një zgjidhje gjithnjë e më e zakonshme dhe e shpejtë

Flokë dhe stil
Kalo në kategori