LAJMI I FUNDIT:

Dizajnerët kanë vendosur – Ky është kombinimi më i preferuar i ngjyrave për sezonin pranverë/verë

Dizajnerët kanë vendosur – Ky është kombinimi më i preferuar i ngjyrave për sezonin pranverë/verë

Ekspertët e modës kanë marrë vendim – gjatë pranverës dhe verës më të popullarizuarat do të jenë ngjyrat e zjarrta.

Reklama

Më së shpeshti do të shohim ngjyrën e verdhë, të gjelbër, rozë dhe vjollcë.

Këto nuanca çdo stil do ta bëjnë më interesant dhe do të sjellin rehati. Edhe pse këto katër ngjyra do të dominojnë, do të jetë posaçërisht aktual kombinimi i dy nuancave – i asaj rozë dhe vjollcë.

Edhe ngjyrat rozë dhe vjollcë janë femërore dhe nuanca të buta, tamam për verë, ndërsa plus shtesë u është që u rrinë mirë të gjitha femrave, pa marrë parasysh ngjyrën e flokëve dhe tenin që kanë.

Kemi gjetur disa kombinime interesante të modës të cilat mund t’ju shërbejë si frymëzim për ju:

Në trend Femra

Më shumë
Vajza e Monica Belluccit ua kujton fansave nënën e saj të famshme gjatë xhirimeve të një reklame në Romë

Vajza e Monica Belluccit ua kujton fansave nënën e saj të famshme gjatë xhirimeve të një reklame në Romë

Femra
Monica Bellucci dhe vajza e saj Deva pozojnë për kopertinën e Vogue

Monica Bellucci dhe vajza e saj Deva pozojnë për kopertinën e Vogue

Moda
Ylli i “Baywatch” fotografohet pa grim, nxit ortek komentesh: A është vërtet ajo?

Ylli i “Baywatch” fotografohet pa grim, nxit ortek komentesh: A është vërtet ajo?

Femra
Gjashtë propozime për mbrëmje të maturës: Nëse nuk doni të dukeni të zakonshme, provojeni këtë

Gjashtë propozime për mbrëmje të maturës: Nëse nuk doni të dukeni të zakonshme, provojeni këtë

Keshilla Modë
E la të ëmën në hije: Ja si duket e bija e aktores së famshme Monica Bellucci, një bukuroshe të vërtetë natyrale

E la të ëmën në hije: Ja si duket e bija e aktores së famshme Monica Bellucci, një bukuroshe të vërtetë natyrale

Psikoprofil
Kim Kardashian u bën fëmijëve çdo vit të njëjtën dhuratë për ditëlindje

Kim Kardashian u bën fëmijëve çdo vit të njëjtën dhuratë për ditëlindje

Psikoprofil
Kalo në kategori