LAJMI I FUNDIT:

Ide veshjesh pranverore të lehta për t’u kombinuar

Ide veshjesh pranverore të lehta për t’u kombinuar

Zgjedhja e veshjeve para nisjes për punë mund të jetë mjaft e vështirë.

Reklama

Ide të ndryshme mund të sillen në kokë, por kur i provoni në realitet mund të zhgënjeheni.

Stina e pranverës na jep mjaft mundësi nëse i shohim veshjet me kujdes.

Ndaj, në vend që të brengoseni dhe ta gjeni veten 45 minuta me vonesë për punë (dhe prapë të urreni atë që keni zgjedhur), këtu keni një listë të ideve të veshjeve të lehta për kombinim.

Kështu që herën tjetër, kur jeni plotësisht të mërzitura nga dollapi juaj, thjesht rishikoni veshjet më poshtë dhe shikoni se me çfarë mund të kombinoheni:

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Vajza e Monica Belluccit ua kujton fansave nënën e saj të famshme gjatë xhirimeve të një reklame në Romë

Vajza e Monica Belluccit ua kujton fansave nënën e saj të famshme gjatë xhirimeve të një reklame në Romë

Femra
Ylli i “Baywatch” fotografohet pa grim, nxit ortek komentesh: A është vërtet ajo?

Ylli i “Baywatch” fotografohet pa grim, nxit ortek komentesh: A është vërtet ajo?

Femra
Fustani në shenjë proteste i modeles iraniane në Festivalin e Kanës

Fustani në shenjë proteste i modeles iraniane në Festivalin e Kanës

Femra
Kim Kardashian u bën fëmijëve çdo vit të njëjtën dhuratë për ditëlindje

Kim Kardashian u bën fëmijëve çdo vit të njëjtën dhuratë për ditëlindje

Psikoprofil
Monica Bellucci dhe vajza e saj Deva pozojnë për kopertinën e Vogue

Monica Bellucci dhe vajza e saj Deva pozojnë për kopertinën e Vogue

Moda
E la të ëmën në hije: Ja si duket e bija e aktores së famshme Monica Bellucci, një bukuroshe të vërtetë natyrale

E la të ëmën në hije: Ja si duket e bija e aktores së famshme Monica Bellucci, një bukuroshe të vërtetë natyrale

Psikoprofil
Kalo në kategori