LAJMI I FUNDIT:

Chrissy Teigen zgjedh të vishet me rroba të zeza të thurura me grep gjatë pushimeve me familje

Chrissy Teigen zgjedh të vishet me rroba të zeza të thurura me grep gjatë pushimeve me familje

Chrissy Teigen mahniti në një veshje të kombinuar të zezë teksa po shijonte një pushim pranveror me bashkëshortin e saj John Legend dhe fëmijët e tyre të enjten.

Reklama

36-vjeçarja dukej e bujshme teksa shfaqte figurën e saj të tonifikuar me një bluzë të zezë me grep dhe një fund të ngjashëm, i cili përmbante një model shumëngjyrësh.

Autorja e librit të gatimit dukej me humor të mirë, teksa paraqiste një stuhi për 37.4 milionë ndjekësit e saj në Instagram ndërsa shtrihej në një lëndinë përballë oqeanit.

Ylli tregoi këmbët e saj të pabesueshme përmes fundit të zi me xhufkë dhe zgjodhi sandale të zeza me rripa.

Chrissy Teigen zbulon tatuazhin e ri në kyçin e dorës
Lexo po ashtu Chrissy Teigen zbulon tatuazhin e ri në kyçin e dorës

Chrissy kishte aksesorë me disa gjerdan dhe byzylykë ari dhe shtoi një çantë dore në ngjyrë rozë për të ndriçuar pamjen.

Bukuroshja brune i la fijet e saj të gjata të belit në valë të lirshme që i kalonin lirshëm shpatullat dhe i shtoi pamjes gërsheta të vogla.

Chrissy Teigen tregon rezultatet pas transplantimit të vetullave
Lexo po ashtu Chrissy Teigen tregon rezultatet pas transplantimit të vetullave

Modelja u martua me këngëtarin, John Legend, në vitin 2013 dhe që atëherë ka mirëpritur dy fëmijë, Luna, pesë vjeç dhe Miles, tre. /Telegrafi/