Chrissy Teigen po shkon në vitin e ri me vetulla të reja.

Një muaj pasi zbuloi se do t’i nënshtrohej një operacioni të transplantit të vetullave, autorja 36-vjeçare e librit të gatimit tregoi rezultatet me një video të “qimeve të reja të vetullave” të saj duke u rritur.

Ajo i buzëqeshi kamerës në një video të shkurtër në Instagram të mërkurën, me mbishkrimin “mirë se erdhët, qime të reja të vetullave!”.


Megjithatë, shumë komentues ishin më të interesuar për pamjen e saj plot shkëlqim, duke përfshirë Octavia Spencer, e cila shkroi: “Na duhen detajet për atë lëkurë vesë! Tregoi të gjitha”.

Reklama

Teigen debutoi për herë të parë vetullat e saj të reja në nëntor, duke thënë se ajo kishte shkuar te Dr. Jason Diamond dhe Dr. Jason Champagne.

Reklama
Chrissy Teigen tregon se ka transplantuar qimet e vetullave Chrissy Teigen tregon se ka transplantuar qimet e vetullave

“Unë kurrë nuk mbaj grim nëse mund ta shmang, kështu që isha shumë e emocionuar për këtë operacion të transplantimit të vetullave”, shkroi ajo në një Instagram Story në atë kohë, përpara se t’i paralajmëronte adoleshentët kundër shkuljes së tepërt të vetullave.

Menjëherë pasi ajo tregoi transformimin, Teigen iu  përgjigj kritikëve të mediave sociale duke  e quajtur vendimin “jashtë kontaktit me realitetin”.

Chrissy Teigen i përgjigjet kritikëve të transplantit të vetullave Chrissy Teigen i përgjigjet kritikëve të transplantit të vetullave

Kujtojmë se transplantimi i vetullave nuk është hera e parë që Teigen tregon rezultatet e procedurave të saj kozmetike. Ajo vizitoi të njëjtin kirurg plastik për të hequr dhjamin nga faqet e saj në shtator. /Telegrafi/