LAJMI I FUNDIT:

Kthehen në shtëpi dy fëmijët që u raportuan si të humbur në Ferizaj

Kthehen në shtëpi dy fëmijët që u raportuan si të humbur në Ferizaj

Janë kthyer në shtëpi dy fëmijët që u raportuan më herët si të zhdukur në Ferizaj.

Reklama

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Ferizajt, Kanun Veseli konfirmoi për Telegrafin se fëmijët janë kthyer në shtëpi.

“Ju njoftojmë se mbrëmë rreth orës 21:30 në stacion të policisë nëna e këtyre dy fëmijëve ka njoftuar se janë kthyer në shtëpi dy fëmijët e saj që i kishte raportuar si të zhdukur”, tha ai.

Zhduken dy fëmijë në Ferizaj, policia po heton rastin
Lexo po ashtu Zhduken dy fëmijë në Ferizaj, policia po heton rastin

Ndryshe, rastin e zhdukjes së fëmijëve e kishte raportuar në Policia nëna e tyre, siç kishte raportuar ajo fëmijët kishin dalë nga shtëpia dhe nuk ishin kthyer më. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
SHBA kërkoi nga Serbia të tërheqë ushtrinë nga kufiri me Kosovën, reagon Rama

SHBA kërkoi nga Serbia të tërheqë ushtrinë nga kufiri me Kosovën, reagon Rama

Lajme
Koloneli i pensionuar serb tregon se si për një minutë mund të vërtetohet se kujt i takon armatimi që u gjet në Banjskë

Koloneli i pensionuar serb tregon se si për një minutë mund të vërtetohet se kujt i takon armatimi që u gjet në Banjskë

Lajme
Kurti kërkon ndihmën amerikane kundër planeve luftarake të Serbisë

Kurti kërkon ndihmën amerikane kundër planeve luftarake të Serbisë

Lajme
Nga deklarimi i Milan Radoiçiqit se organizoi sulmin terrorist e deri të sekuestrimi i pasurisë së tij

Nga deklarimi i Milan Radoiçiqit se organizoi sulmin terrorist e deri të sekuestrimi i pasurisë së tij

Lajme
Gjermania mendon se KFOR-i nuk duhet të marrë kontrollin në veri

Gjermania mendon se KFOR-i nuk duhet të marrë kontrollin në veri

Lajme
SHBA i kërkon Serbisë të tërheqë trupat ushtarake nga kufiri me Kosovën

SHBA i kërkon Serbisë të tërheqë trupat ushtarake nga kufiri me Kosovën

Lajme
Kalo në kategori