LAJMI I FUNDIT:

Korab Shaqiri dhe Lori publikojnë këngën e re “Dashni ku je”

Korab Shaqiri dhe Lori publikojnë këngën e re “Dashni ku je”

Këngëtarët Korab Shaqiri dhe Lori kanë prezantuar së fundmi bashkëpunimin e tyre të ri.

Reklama

“Dashni ku je” mban titullin kënga, të cilën e kanë sjell të kompletuar edhe nga ana vizuale.

Artistët e njohur shqiptarë vijnë po ashtu me një paraqitje atraktive në klip të realizuar në bregdet.

Foto: Screenshot/YouTube

Teksti, ‘beat’-i, miksimi e masterizimi si dhe producimi i kësaj kënge u bë nga vet Shaqiri.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Për videon ndërkaq u përkujdes Liridon Qorraj.

Foto: Screenshot/YouTube

Këngën të plotë tashmë mund ta gjeni në YouTube si dhe në platformat e tjera muzikore.

Të njëjtit vazhdojnë të jenë mjaft të pëlqyer nga publiku e në këtë kohë edhe të angazhuar me ahengje muzikore. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Magazina
Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Magazina
Kalo në kategori