LAJMI I FUNDIT:

Klose mund të përfundoj te Napoli si zëvendësues i Milikut

Klose mund të përfundoj te Napoli si zëvendësues i Milikut

Ish-sulmuesi i Lazios, Miroslav Klose është emri i fundit në listën e zëvendësuesit të mundshëm për të lënduarin, Arkadiusz Milik, në Napoli.

Reklama

Pas konfirmimeve se Napoli do të humb sulmuesin polak për rreth gjashtë muaj, pas lëndimit në detyrë ndërkombëtare me Poloninë, deri më tani disa emra janë përmendur si të mundshëm të zëvendësojnë atë.

Sipas gazetën italiane, Corriere dello Sport, në listën e zëvendësuesit të Milik përmendet edhe një ish-sulmues i rrezikshëm që ka luajtur në kampionatin italian, Serie A.

Emrat që mund ta zëvendësojnë Milikun te Napoli dhe mundësia e transferimit
Lexo po ashtu Emrat që mund ta zëvendësojnë Milikun te Napoli dhe mundësia e transferimit

Është sulmuesi gjerman, Miroslav Klose, në listën e napolitanëve, 38-vjeçari, i cili është pa klub që prej largimit nga Lazio në këtë verë.

Deri në afrimin e një sulmuesit të ri, gazeta italiane sugjeron se trajneri Maurizio Sarri do të luajë me Manolo Gabbiadinin në rolin e sulmuesit, ose të eksperimentojnë me Jose Callejon si nëntë ‘të rremë’. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Caktohet përfundimisht se ku do të zhvillohet ndeshja Zvicër - Kosovë

Caktohet përfundimisht se ku do të zhvillohet ndeshja Zvicër - Kosovë

Ndërkombëtare
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan

Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan

Premier League
Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

La Liga
Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Premier League
I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

Premier League
Kalo në kategori