0Shares

Modelja e njohur shqiptare, Kleofina Pnishi, do të përfaqësojë krahninën e Provences (nga Jugu i Francës me 5 milionë banorë) në ngjarjen më të madhe franceze të bukurisë, Miss Franca 2018.

Ngjarja që do të mbahet në fund të nëntorit e sheh Kleofinën mjaft të përgatitur.

Bonne soirée ✨ – Portrait par @kasiahphotographe ?

A post shared by Kleofina – Compte Officiel (@kleofina) on Nov 13, 2017 at 11:59am PST

Ajo vazhdimisht shihet në rrjetet sociale teksa qëndron në palestër dhe duke u përgatitur për ngjarjen e madhe.

Gjithçka rreth Kleofinës (Foto/Video) Gjithçka rreth Kleofinës (Foto/Video)

Së fundmi ajo realizoi edhe një sesnsion fotografik shumë sensual, ku ka bashkëpunuar me Kasaiah, një nga fotografët e njohur francezë.

Ndryshe, Kleofina konsiderohet një prej favoriteve për të fituar gjithë evenimentin, Miss Franca 2018.

Ajo në një intervistë kohë më parë për Telegrafin tha se sukseset ja dedikon vendit të saj, Kosovës, që e viziton shpesh.

Made of storm and sea. By @etienneclotis @clairemilonmakeup

A post shared by Kleofina – Compte Officiel (@kleofina) on Aug 23, 2017 at 11:38am PDT

Bukuroshja nga Gjakova ndryshe ka marrë pjesë edhe në disa projekte filmike në Francë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)