LAJMI I FUNDIT:

‘Kjo ju përket juve’: Një grua e frustruar i dorëzoi qesen me jashtëqitje të qenit, fqinjit të saj në Angli

‘Kjo ju përket juve’: Një grua e frustruar i dorëzoi qesen me jashtëqitje të qenit, fqinjit të saj në Angli

Një grua e frustruar i dorëzoi qesen me jashtëqitje të qenit, fqinjit të saj në Lancaster të Anglisë.

Reklama

Kjo erdhi pasi ata e kishin lënë kafshën e tyre të bënte atë që bëjnë qentë në shëtitore jashtë shtëpisë së saj.

Sipas mediave britanike, përcjell Telegrafi, Andrea Whiteside, 53 vjeçe, u filmua duke qëndruar në pritë për fqinjët e saj që kalonte pranë, përpara se t’i jepte me shpejtësi “dhuratën”.

Ajo u tha atyre: ‘… kjo ju përket juve. Qeni juaj po ecën përsëri jashtë kopshtit tim’.

Dhe fqinji u shfaq mjaft i qetë, mori qesen dhe u largua. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Interesante
Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Interesante
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Për të kursyer para gjeti një metodë interesante, burri nga Australia qëroi bananen para se të peshonte – shpresonte të ishte më e lehtë

Për të kursyer para gjeti një metodë interesante, burri nga Australia qëroi bananen para se të peshonte – shpresonte të ishte më e lehtë

Fun
Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Interesante
U fut në market dhe tentoi të vjedhë, shitësja ia mbyllë derën me telekomandë – hajni në Australi detyrohet të kthejë shishen me alkool

U fut në market dhe tentoi të vjedhë, shitësja ia mbyllë derën me telekomandë – hajni në Australi detyrohet të kthejë shishen me alkool

Fun
Kalo në kategori