Kim Kardashian vazhdoi shfaqjen e saj të stilit të çuditshëm në ahengun e organizuar nga Justin Bieber pas përfundimit të Met Gala në Webster Hall në New York.

Kim, 40 vjeçe, u bashkua në ceremoninë e mbushur me yje me motrën e saj Kendall Jenner dhe shoqen e saj Hailey Bieber – e cila mbante një shishe ‘Tequila 818′ të Kendall gjatë natës së lodhshme – si dhe modelja Winnie Harlow, shkruan DailyMail.

Kardashian shfaqi linjat e saj trupore në një kostum të zi të përshtatshëm për formën, i cili paraqiste një skaj të rrjedhshëm i cili e ndiqte atë ndërsa ajo hynte në vendin e shkëlqyeshëm për të vazhduar natën.

Kim portretizoi personazhin e famshëm ‘Catwoman’ e veshur me fustanin elastik i cili e mbuloi atë nga qafa e saj deri tek gishtat e këmbëve, ndërsa ajo vuri një maskë dhe një palë syze për të kompletuar pamjen e çuditshme.

Ajo ishte e mbështjellë me një pelerinë të gjatë të zezë, e cila e bënte të dukej si një super heroinë.

Flokët e saj ishin stiluar bisht dhe lëshuar pas shpinës, nga ku mund të viheshin mjaft mirë në pah tiparet e saj të fytyrës.

Kjo paraqitje e saj vjen vetëm pak ditë pasi super ylli bëri paraqitje të ngjashme në disa evente me renome botërore, duke u shfaqur tërësisht në të zeza. /Telegrafi/