Padyshim që dy emrat më të popullarizuar tashmë janë të Kim Kardashian dhe Kanye ëest.

Një gjë e tillë ka ardhur si pasojë e ndarjes së tyre, pas shtatë viteve martesë sa kishin pasur, shkruan Mirror.

Por, gjatë ditës së djeshme (e diel) Kim zgjodhi që t’i urojë atij Ditën e Baballarëve.

Foto: Mirror

Kjo e fundit në një postim në rrjetin social Instagram ka publikuar një fotografi të reperit me fëmijët, duke i kushtuar fjalë të ëmbla.

Foto: Mirror

“Urime Ditën e Baballarëve për babain më të mirë. Të duam pa kushte”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Ky urim vjen edhe pasi reperi i njohur e ka larguar Kardashian nga të gjitha rrjetet sociale. /Telegrafi/