Kim Kardashian i prezantoi ndjekësit e saj në Instagram me një nga veturat e saj të preferuara, atë të markës “Maybach”.

Themeluesja 41-vjeçare e markës “Skims” pozoi para automjetit luksoz, ndërsa shfaqte fizikun e saj mbresëlënës me një kostum ngjyrë argjendi.

Kishte një prerje të guximshme te pjesa e barkut, që jepte një vështrim mbi muskujt e saj të tonifikuar të barkut dhe gjoksin e konsiderueshëm, shkruan DailyMail.

Për të kompletuar pamjen e saj sensuale, Kim kishte aplikuar një makijazh me disa nuanca që zbukuronin fytyrën e saj.

Syzet pasqyronin blicin verbues ndërsa Kim punonte këndet e saj për kamerën e aparatit fotografik.

Pete Davidson shihet pa disponim në Australi pas ndarjes nga Kim Kardashian Pete Davidson shihet pa disponim në Australi pas ndarjes nga Kim Kardashian
Reklama

Ajo shtoi lartësinë me një palë taka argjendi, të cilat zbukuronin këmbët e saj.

Flokët bjonde të zbardhura të Kimit u ndanë në mes dhe u hodhën poshtë kurrizit me valë të lëshuara.

Reklama

Ajo u përkul pas “Maybach”-it të saj me duart e mbështetura në tavanin e makinës dhe këmbët e kryqëzuara për një pozë tjetër.

Në një fotografi tjetër, nëna e katër fëmijëve ngriti fytin e saj të shëndoshë dhe u sigurua që të përkulte barkun e saj tashmë të tonifikuar.

Duke u ulur në sediljen e shoferit, Kim tërhoqi pasqyrën për të parë veten e saj më mirë.

Reklama

Më herët gjatë ditës, Kim u duk mahnitëse teksa promovoi lansimin e kostumeve të saj ‘thelbësore’ për markën e saj, “Skims”.

Ajo veshi një nga kostumet e saj trupore me mëngë të gjata, të cilat tani janë në dispozicion për blerje në faqen e internetit të markës së saj.

Ajo tregoi belin e saj të hollë teksa modelonte me një veshje nga koleksioni i saj i ri, i cili vjen në ngjyra të ndryshme.

Reklama

Marka “Skims” u themelua nga Kim, dhe u lansua zyrtarisht në vitin 2019. Marka shet një mori artikujsh, të tillë: si: rroba banje, veshje dhe të brendshme femrash.

Reklama

Nëna punëtore kërkon kohë për të balancuar jetën e saj të biznesit dhe rritjen e katër fëmijëve të saj, të cilët i ka me ish-bashkëshortin, Kanye West.

Kim së fundmi u nda nga ylli i “Saturday Night Live”, Pete Davidson, në fillim të këtij muaji.

Një burim i afërt me çiftin në kohën e ndarjes shpjegoi për Us Weekly se të dy janë ende në marrëdhënie të mira.

“Me të vërtetë nuk pati dramë mes tyre kur vendosën të ndaheshin”, shpjegoi burimi i brendshëm. “Ishte diçka për të cilën ata biseduan; nuk ishte një ndarje e papritur”.

Reklama

Pas ndarjes së saj të fundit, një burim zbuloi së fundmi për E! News se Kim është gati të hyjë edhe një herë në botën e takimeve.

Reklama

“Kim është shprehur se është gati të njihet me dikës, por duhet të jetë personi i duhur që e kupton jetën e saj”, tha burimi i brendshëm.

“Ajo nuk po komprometon lirinë e saj tani”, shtoi burimi, duke shpjeguar se sipërmarrësja është e rehatshme duke pritur ndërsa fokusohet te puna dhe familja e saj. /Telegrafi/