Këngëtarja e njohur Adelina Thaçi ka kohë që është distancuar nga muzika. Ka kohë që nuk kemi parë ndonjë projekt të ri muzikor nga ana e saj.

Adelina, duket të jetë e përkushtuar në jetën e saj familjare, shkruan Indeksonline.

Ajo është nënë e dy vajzave, Fionës dhe Melises.

Vlen të përmendim se kjo e fundit sot ka mbushur dy vite jetë.

adelinsdfg