0Shares

Nuk ka kënaqësi më të madhe kur pas një udhëtimi të gjatë me aeroplan të shkoni në dhomën e hotelit që e keni rezervuar t’i kaloni pushimet, dhe të shtriheni për të pushuar.

Por, nëse akomodimi nuk është ai që e keni pritur, atëherë niveli i zhgënjimit është në maksimum, transmeton Telegrafi.

Më poshtë ju sjellim disa shembuj, kur turistët janë habitur me atë që kanë parë në dhomat e hoteleve që i kanë rezervuar për të pushuar, të cilët nuk kanë hezituar t’i fotografojnë dhe t’i shpërndajnë me lexuesit në internet.

Këto imazhe duhet të shërbejnë si kujtesë që gjithmonë para se të niseni në pushime ta kontrolloni për të dytën herë Trip Advisor, që të siguroheni se ia vlen të paguani dhe shkoni në vendin që gjithmonë keni ëndërruar. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)