LAJMI I FUNDIT:

Kërceu nga kati i 24-të, parashuta dështoi të hapej – se shpëton, askush nuk do ta besonte! (Video)

Kërceu nga kati i 24-të, parashuta dështoi të hapej – se shpëton, askush nuk do ta besonte! (Video)
Reklama

Ky është momenti i tmerrshëm kur një kërcyes hidhet nga një ndërtesë 24-katëshe në Suedi, vetëm se parashuta e tij dështon që të hapet.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për një aksidenti i cili u xhirua dhe pamjet e të cilit janë publikuar në internet e të cilat tregojnë njeriun që “valëvitet” pasi ai e kupton se parashuta e tij ka dështuar.


Por, më shumë se mrekullisht, siç bëhet e ditur më tej, burri mbijetoi incidentin, pavarësisht përplasjes në asfaltin nën ndërtesën e gjatë prej 246 metra në kryeqytetin Stokholm.

Burri i paemëruar thuhet se u dërgua në spital, ku u trajtua për lëndime serioze, por jo të rrezikshme për jetën. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Borë deri në 45 centimetra në Gjermani, një aeroplan ngriu në aeroportin e Mynihut

Borë deri në 45 centimetra në Gjermani, një aeroplan ngriu në aeroportin e Mynihut

Evropa
Arkeologët zbulojnë një piramidë të jashtëzakonshme - raportohet se është 27 mijë vjeçare

Arkeologët zbulojnë një piramidë të jashtëzakonshme - raportohet se është 27 mijë vjeçare

Botë
DailyMail: Adoleshentët shqiptarë hyjnë ilegalisht në Britani dhe u bashkohen bandave të drogës

DailyMail: Adoleshentët shqiptarë hyjnë ilegalisht në Britani dhe u bashkohen bandave të drogës

Evropa
Kaos në Bavari: Bora mbulon qytetin e Munchenit, anulohen të gjitha fluturimet

Kaos në Bavari: Bora mbulon qytetin e Munchenit, anulohen të gjitha fluturimet

Evropa
Reshjet e mëdha të borës pengojnë udhëtimet në Gjermani, Zvicër dhe Austri – qindra fluturime janë shtyrë ose anuluar

Reshjet e mëdha të borës pengojnë udhëtimet në Gjermani, Zvicër dhe Austri – qindra fluturime janë shtyrë ose anuluar

Evropa
Macron: Shkatërrimi i Hamasit do të merrte kohë 10 vjet

Macron: Shkatërrimi i Hamasit do të merrte kohë 10 vjet

Azia
Kalo në kategori