LAJMI I FUNDIT:

Këngëtarja Grimes është infektuar me COVID-19

Këngëtarja Grimes është infektuar me COVID-19
Gimes (Foto: Getty Images)

Grimes ka zbuluar së është infektuar me coronavirus.

Reklama

Këngëtarja dhe tekstshkruesja, emri i vërtetë i së cilës është Claire Elise Boucher, të premten bëri një postim në InstaStory, me anë të të cilit tregoi se qëndron në mesin e shumë njerëzve në të gjithë vendin që kanë rezultuar pozitivë për virusin.

“Më në fund kam kontraktuar COVID-19”, shkroi ajo përmes Yahoo Entertainment.

Grimes (Foto: Getty Images)

Postimi erdhi gjithashtu me një rekomandim për këngën e SZA, “Good Days”.

32 vjeçarja nuk sqaroi nëse partneri i saj, CEO i SpaceX, Elon Musk, ose fëmija i tyre tetë muajsh kanë rezultuar pozitivë gjithashtu.

Të gjitha lajmet nga Grimes
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Grimes

Sidoqoftë, është vënë në dukje se Musk shkroi në Twitter në nëntor se ai besonte në kohën kur tashmë ishte prekur nga virusi por po përjetonte vetëm simptoma të ngjashme me atë të një ftohjeje.

Grimes dhe Elon Musk (Foto: Getty Images)

Në maj, çifti mirëpritën së bashku fëmijën e tyre të parë, të cilin e quajtën X Æ A-XII. Që atëherë ata i janë referuar fëmijës si X. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Dua Lipa shfaqet elegante dhe provokuese në kostumin e kaltër dhe metalik të

Dua Lipa shfaqet elegante dhe provokuese në kostumin e kaltër dhe metalik të "Versace"

Magazina
Rita Ora shihet me shumë stil në Sydneu e shoqëruar nga motra e saj, Elena

Rita Ora shihet me shumë stil në Sydneu e shoqëruar nga motra e saj, Elena

Magazina
Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Magazina
Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Magazina
Kalo në kategori